Rzetelne opinie o lokatach - lokatybankowe24.pl

Cel oszczędzanie

Wysoki zwrot z ulokowanych pieniędzy to oczywiście wielka satysfakcja. Dlaczego oszczędzamy? Bo mamy cel, który nam przyświeca. Oszczędzamy też na „czarną godzinę”. Dlatego najlepiej oprocentowane rachunki bankowe to okazja do bezterminowego oszczędzania, dużych zysków.

Ranking rachunków bankowych doradzi

To prawda, że za poradę eksperta finansowego trzeba zapłacić. Po co jednak to robić, gdy można skorzystać z gotowych rankingów, które obecnie wybiera zdecydowana większość osób chcących znaleźć atrakcyjną ofertę dla siebie? Wybieramy więc spośród rachunków oszczędnościowych swój produkt, który odpowiada naszym oczekiwaniom. Oszczędzamy, a zarazem korzystamy z płynności środków finansowych.

Oszczędzanie na lokacie

Lokaty o najkrótszym okresie trwania, to lokaty miesięczne. Na nich zarobek nie jest duży i jest mocno uzależniony od środków, które zostaną ulokowane. Im wyższy kapitał podstawowy, tym oczywiście wyższy zysk.

A może inny rodzaj lokaty?

Oprócz lokat bankowych o stałym oprocentowaniu niektóre banki polskie oferują swoim klientom lokaty ze zmiennym oprocentowaniem. Z reguły jest ono wyższe. Niemniej jednak należy być świadomym faktu, że bank w każdej chwili trwania umowy może podwyższyć bądź obniżyć oprocentowanie lokaty. Przełoży się to oczywiście na wysokość zysku. Na pytanie, czy lokaty dynamiczne są opłacalne, trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Zyski w ich przypadku zależą od sytuacji rynkowej.

2 komentarze

  • Ewa, Październik 12, 2016, 7:27 pm

  Odpowiedz

  Lokaty bankowe choć niskooprocentowane, są pewnym produktem bankowym. Polecam 🙂

  • Jola, Październik 15, 2016, 2:02 pm

  Odpowiedz

  U mnie tylko rachunek oszczędnościowy, ale jestem zadowolona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.